" Müşterileri için her zaman iyi,
güvenilir ve doğru olanı tercih eden portföy yönetim şirketi "

Sosyal Sorumluluk

Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş., finans sektöründeki haklı yerini ve başarısını sosyal sorumluluk projeleri ile taçlandırmayı hedeflemiş ve Tacirler Eğitim Vakfı aracılığı ile pek çok alanda toplumsal ve sosyal hayata katkıda bulunmayı kendine görev edinmiştir.

Başbakanlık Acil Afet Fonu


2011 yılının ortalarında Somali’de baş gösteren kıtlık ve açlık sonucu ortaya çıkan başta çocuk ölümleri olmak üzere doğa üstü trajediye tüm vatandaşlarımızın, kurum ve kuruluşların gösterdiği yoğun ilgiye destek olunmuş ve Bakanlar Kurulu kararı ile oluşturulan “Başbakanlık Acil Afet Fonu”na sağlanan ekonomik destek ile yaşanan trajediye bir nebze olsun katkıda bulunulmaya çalışılmıştır.

Tacirler Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı


1980’li yılların sonunda kurulan Tacirler Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı, 1997 yılında 35 derslikli ve 3,200 öğrencinin eğitim-öğretim aldığı Esenler İlköğretim Okulu’nu yaptırmış, ilerleyen dönemlerde yine aynı arazi üzerinde 70 derslikli bir ek bina inşaatı 2007 yılında tamamlanmış ve hizmete sunulmuştur.

Kurumumuz; Tacirler Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından belirlenen 200 kişiye her ay, ihtiyaç sahibi öğrencilere eğitim bursu ve yaşlı ve kimsesizler için de sosyal yardım yapılmasına, Tacirler Eğitim ve Sosyal yardım Vakfı'na yaptığı bağışlar ile destek olmaktadır.

Sağlık Yatırımları


Tacirler Yatırım Menkul Değerler A.Ş., sağlık alanında da sorumluluklarının bilincinde olmuş ve 2003-2004 yıllarında Sultanbeyli Devlet Hastanesi Ek Bina İnşaatı’na sağladığı ekonomik katkı ile kamu yararına olan hizmetlerini sürdürmüştür. Bu yeni ve modern binanın hizmete girmesiyle birlikte poliklinik bölümünde günde ortalama 3,500 kişi muayene olmakta ve 25’in üzerinde ameliyat gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca, yine Vakfımız aracılığı ile 2004 yılında Sultanbeyli Devlet Hastanesi’ne demirbaş yardımı gerçekleştirilmiş ve bu alandaki çalışmalarını devam ettirmiştir.

Yaptırılan okul ve hastahanenin genel ihtiyaçları halen Tacirler Eğitim Vakfı tarafından desteklenmektedir.