" Etik değerlere saygılı, ekip ruhu ile hareket eden,
performans odaklı, tam bağımsız portföy yönetim şirketi "

Yönetici Kadromuz

Kaliteli, Tecrübeli, Bilgili ve Kuvvetli Ekip

Tacirler Portföy Yönetimi , kurum itibarına ve etik değerlere öncelik veren, kaliteli ve tecrübeli profesyoneller ile çalışmaktadır. Yatırım fonları, özel portföy yönetimi ve emeklilik fonlarında piyasada fark yaratmayı, sadece piyasaların iyi gittiği dönemlerde değil, kötü gittiği dönemlerde de yatırımcısını koruyup para kazandırmayı amaç edinmiştir.

Kurum olarak amacımız, yaptığımız işlemler ve sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizi mutlu edip, güvenlerini kazanarak uzun vadeli çözümlerinde vazgeçemeyecekleri yatırım ortakları olmaktır.

O. Okan Alpay
Genel Müdür

2002-2010 arası Yapı Kredi Portföy Yönetimi’nde Genel Müdür yardımcısı / CIO görevinde bulunduktan sonra Libera Portföy de Genel Müdür, Finans Portföy’de CIO/ Koordinatör olarak görev yaptı, 2014 Aralık ayında Tacirler Portföy Yönetim A.Ş.’ye Genel Müdür olarak atandı. İngilizce biliyor, Mimar Sinan Üniversitesi mezunu, evli ve 2 çocuk babası. Sektörde 23 sene tecrübe sahibi.

Kubilay Özalp
Genel Müdür Yardımcısı / CIO

2004-2010 yılları arasında Yapı Kredi Portföy Yönetimi’nde Emeklilik Fonları Sabit Getirili Ürünler Direktörü olarak çalışan Kubilay Özalp, 2010 yılında Alternatif Yatırım Ürünleri Grup Müdür’lüğüne terfi etti, 2015 yılında Tacirler Portföy Yönetimi’nde Genel Müdür Yardımcısı / CIO görevine getirildi. İ T Ü İşletme Mühendisliği’nden mezun olup City University of New York Baruch College’da MBA yapmıştır. İngilizce ve Almanca biliyor, evli ve bir çocuk sahibi. Sektörde 19 yıl tecrübe sahibi.

Yiğit M. Üstay
Genel Müdür Yardımcısı

1996-2008 arasında Societe Generale Bank İstanbul’da sırasıyla FX, TL ve SGMK masalarında müdürlük yaptı, 2008-2010 arasında Kepler C.M. Cenevre’de Turkey Desk’de çalıştıktan sonra 2010-2011 arasında TEB Özel Bankacılık Yatırım Danışmanlığı Departmanını kurup yönetti, 2011-2015 arasında TEB Portföy ÖPY Departmanını yeniden yapılandırıp, direktörü olarak çalıştı. İngilizce ve Fransıca biliyor, Ankara Üniversitesi SBF mezunu, New York University Treasury Management Certificate sahibi, evli ve 2 çocuk babası. Sektörde 20 yıl tecrübe sahibi.

Aysun Karaytuğ
Direktör

2000-2004 arasında Yapı Kredi Yatırım, 2006-2011 arasında Garanti Bankası CIB departmanında yatırım bankacılığı bölümünde, 2011 de Tacirler Yatırım’da Satış ve Kurumsal İletişim Direktörü, 2013-2014 arasında Burgan Portföy Yönetimi’nde Portföy Yönetimi Kıdemli Satış direktörü olarak çalıştıktan sonra Tacirler Portföy Yönetimi A.Ş.ye satış pazarlama direktörü olarak geçti. İstanbul Üniversitesi ve San Diego State University’de okudu, İngilizce biliyor. Sektörde 15 yıl tecrübe sahibi.

Emre Huntürk
Portföy Yöneticisi

2010-2011 arasında Deniz Yatırım’da yurtdışı türev masasında dealer olarak çalıştıktan sonra 2012-2015 arasında Finans Portföy’de risk yönetimi ve kantitatif analiz bölümünde ardından Finans Yatırım hazine bölümünde görev yaptıktan sonra Tacirler Portföy Yönetimi A.Ş ye katılmıştır. Koç Üniversitesi matematik bölümü mezunu olup Boğaziçi Üniversitesinde Finans mühendisliği yüksek lisansı yapmıştır. İngilizce biliyor. Sektörde 5 yıllık tecrübeye sahip.