" Müşterileri için her zaman iyi,
güvenilir ve doğru olanı tercih eden portföy yönetim şirketi "

Sosyal Sorumluluk

Tacirler Portföy A.Ş., finans sektöründeki haklı yerini ve başarısını sosyal sorumluluk projeleri ile taçlandırmayı hedeflemiş ve Tacirler Eğitim Vakfı aracılığı ile pek çok alanda toplumsal ve sosyal hayata katkıda bulunmayı kendine görev edinmiştir.

Tacirler Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı


1980’li yılların sonunda kurulan Tacirler Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı, 1997 yılında 35 derslikli ve 3,200 öğrencinin eğitim-öğretim aldığı Esenler İlköğretim Okulu’nu yaptırmış, ilerleyen dönemlerde yine aynı arazi üzerinde 70 derslikli bir ek bina inşaatı 2007 yılında tamamlanmış ve hizmete sunulmuştur.

Kurumumuz; Tacirler Eğitim ve Sosyal Yardım Vakfı tarafından belirlenen 200 kişiye her ay, ihtiyaç sahibi öğrencilere eğitim bursu ve yaşlı ve kimsesizler için de sosyal yardım yapılmasına, Tacirler Eğitim ve Sosyal yardım Vakfı'na yaptığı bağışlar ile destek olmaktadır.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)


Tacirler Portföy A.Ş., Eğitim alanında sorumluluklarının bilincinde olup tüm yatırımcılarımız adına çocuklarımız nitelikli eğitim desteği alması için Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)’na bağışta bulunuyoruz.