Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

Genel Bakış

Yatırım Bize Danışılır

Tacirler Portföy Yönetimi A.Ş., ilke olarak, sadece piyasaların iyi olduğu dönemlerde değil, koşulların kötü olduğu günlerde de, yatırımcısının yanında yer alıp, varlıklarını koruyup artırmayı benimsemiştir. Sektörde 20 yıldan fazla bir tecrübeye sahip ekibin yönetimindeki yatırım fonlarında elde ettiği performans, hem yatırımcıların güvenlerini kazanmış, hem de yatırım fonları sıralamalarında üst sıralarda yer alarak, sektörün diğer katılımcılarının da takdirlerini kazanmıştır.

HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Tacirler Portföy Değişken Emeklilik Yatırım Fonu

Tacirler Portföy Yönetimi, elde ettiği bu itibarın verdiği sorumluluk ve temellerini dayandırdığı ilke çerçevesinde, tecrübelerini, yönettiği emeklilik yatırım fonlarına da aktarmaktadır. Bu çerçevede HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile stratejik işbirliğine girmiş ve HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. ’nu yönetmeye başlamıştır.

Detayları Gör

HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Tacirler Portföy ESG Sürdürülebilirlik Fon Sepeti Emeklilik Yatırım Fonu

HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Tacirler Portföy ESG Sürdürülebilirlik Fon Sepeti Emeklilik Yatırım Fonu’
Tacirler Portföy Yönetimi olarak; geleceği önemseyen, çevreye duyarlı, bireysel emeklilik yatırımcılarına özel olarak kurulan, HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Tacirler Portföy ESG Sürdürülebilirlik Fon Sepeti Emeklilik Yatırım Fonu 'nu yönetmeye başladık.

Detayları Gör