Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

Gizlilik Politikası

Bilgilerinizin Gizliliği Güvende

Tacirler Portföy’ün işlettiği web sitesini kullanarak bu sitelere münhasır “Kullanım ve Gizlilik Politikası'nı" kabul etmiş bulunmaktasınız. Tacirler Portföy, kendi istek ve kararları doğrultusunda bu sitelerde yer alan program ve metinlerde ve bunlara ilişkin politikalarda her zaman değişiklik, ekleme veya çıkartma yapma hakkını saklı tuttuğunu açıkça beyan eder.

Burada belirtilen tüm hüküm ve şartları kabul etmeniz halinde, web sitelerimizi kullanmaya devam etmeniz sonrasında, yukarıda belirtilen olası değişiklikleri de kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

Bu nedenlerle “Kullanım ve Gizlilik Politikası” metnimizi ve sitelerimizde olası değişiklikleri, ekleme veya çıkartmaları düzenli olarak kontrol etmenizi önermekteyiz.

Kullanım ve Gizlilik Politikası

Tacirler Portföy Yönetimi A.Ş. (bundan sonra "Tacirler Portföy" olarak ifade edilecektir.), sahip olduğu teknolojik imkânlar kapsamında müşteri memnuniyeti ve güvenliğini temin odaklı ve etik hizmet felsefesini gözeterek yatırımcıların yatırım işlemlerini gerçekleştirebilmesi ve bu amaçla bilgi edinmelerini sağlamak üzere Tacirler Portföy Yönetimi A.Ş. kurumsal web sitesi www.tacirlerportfoy.com.tr üzerinden vermiş olduğu hizmetlerin bir parçası olarak yatırımcılarının bilgilerinin gizliliğini korumak için aşağıda belirtilen temel kuralları benimsemektedir.

Okumak için Tıklayınız!