Web sitemizi kullanabilmek için javascript özelliğini etkinleştirmeniz gerekmektedir.

HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş.
Tacirler Portföy Değişken

Emeklilik Yatırım Fonu

Tacirler Portföy Yönetimi, fon ve portföy yönetimi alanlarındaki bilgi ve tecrübesini yönettiği emeklilik yatırım fonlarına da aktarmaktadır. Bu çerçevede HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. ile stratejik işbirliğine girmiş ve HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Tacirler Portföy Değişken Emeklilik fonu’nu yönetmeye başlamıştır.

Orta ve uzun dönemde yatırımcıların birikimlerinin değerlerini koruyabilmeleri için piyasa koşullarının gerektirdiği ölçüde portföy dağılımlarını değiştirmeleri gerekebilir.

Araştırmalar göstermiştir ki; bireysel emeklilik sistemi katılımcıları yasal hakları olduğu halde, emeklilik portföylerinin dağılımlarını yeniden düzenlemekten kaçınmakta ve bu haklarını kullanmaktan imtina etmektedirler.

HDI Fiba Emeklilik ve Hayat A.Ş. Tacirler Portföy Değişken Emeklilik fonu, varlık sınırlamasına tabi olmayan değişken fon niteliğinde olması dolayısıyla portföy yöneticisine piyasa öngörüsü ve tecrübesi doğrultusunda esnek bir varlık alokasyonu yapabilme olanağı vermektedir. Portföy yöneticisi ekonomik ve siyasal gelişmeleri yakından takip ederek, döviz, emtia, sabit getirili kıymetler, hisse senetleri... gibi finansal enstrümanlar arasında yapmış olduğu farklı dağılımlarla yatırımcıların birikimlerini yönetmektedir.

Tacirler Portföy olarak emeklilik fonlarımızda hedefimiz yatırımcılarımızın emeklilik birikimlerinde yüksek performans sunmak ve emekliliklerini, yaşam standartlarında bir değişiklik olmadan, keyifle ve huzurla yaşamalarını sağlamaktır.

Fonun Getiri Detayı için Tıklayınız.Aylık Fon Ürün Kartı için Tıklayınız.