" Etik değerlere saygılı, ekip ruhu ile hareket eden,
performans odaklı, tam bağımsız portföy yönetim şirketi "

Yönetici Kadromuz

Kaliteli, Tecrübeli, Bilgili ve Kuvvetli Ekip

Tacirler Portföy Yönetimi , kurum itibarına ve etik değerlere öncelik veren, kaliteli ve tecrübeli profesyoneller ile çalışmaktadır. Yatırım fonları, özel portföy yönetimi ve emeklilik fonlarında piyasada fark yaratmayı, sadece piyasaların iyi gittiği dönemlerde değil, kötü gittiği dönemlerde de yatırımcısını koruyup para kazandırmayı amaç edinmiştir.

Kurum olarak amacımız, yaptığımız işlemler ve sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizi mutlu edip, güvenlerini kazanarak uzun vadeli çözümlerinde vazgeçemeyecekleri yatırım ortakları olmaktır.

Ufuk Ümit ONBAŞI
Genel Müdür

Çalışma hayatına 1991 yılında T.İş Bankası’nda uzman yardımcısı olarak başladı. 2000 yılına kadar İş Bankası, Körfezbank ve Kapital Bank’ta hazine bölümlerinde çalıştı. 2000-2015 yılları arasında İş Yatırım’da Genel Müdür Yardımcısı ve çeşitli iştiraklerde yönetim kurulu üyesi olarak görev aldı. 2015- 2023 yılları arasında çeşitli aracı kurum ve portföy yönetim şirketlerinde üst düzey yöneticilik yaptı. 2023 yılında Genel Müdür olarak Tacirler Portföy’e katıldı. İngilizce biliyor. Sektörde 30+ yıl tecrübe sahibi.

Engin ÖZKAN
Genel Müdür Yardımcısı

Çalışma hayatına 1992 yılında T.C. Ziraat Bankası Para ve Sermaye Piyasaları Dairesinde başlayan Engin Özkan, çeşitli banka ve aracı kurum hazinelerinde çalıştıktan sonra Oyak Bank’ta Bireysel Bankacılık Yatırım ürünleri bölümünde görev yaptı. 2010 yılından itibaren 2020 yılına kadar kuruluşunda yer aldığı Polsan Portföy ve sonrasında Actus Portföy’de Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı. 2020 Eylül ayı itibariyle Tacirler Portföy Yönetimine Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı. Sektörde 30+ yıl tecrübe sahibi.

Ö. Burak ALTINSAÇ
Genel Müdür Yardımcısı

1997 Garanti Bankası’nda MT olarak kariyerine başladı. 2000-2006 yılında Garanti Portföy Yönetiminde Pazarlama ve Satış departmanında yönetmen, 2006 – 2011 arasında Fortis Portföy Yönetimi’ne (Fortis Investments) Satış ve Pazarlama Yöneticisi, 2011 yılında gerçekleşen birleşmesi sonrasında TEB Portföy Yönetiminde Pazarlama Müdürü olarak çalıştı. 2012-2017 yılları arasında Halk Yatırım Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörlüğünü yürüttükten sonra 2017 yılında Tacirler Portföy Yönetimine Satış ve Pazarlama Direktörü olarak katıldı. İngilizce biliyor. Sektörde 25 yıl tecrübe sahibi.

Volkan Özdurmuş
Direktör

Yatırım kariyerine 2008 yılında ABD’de Wellington Management şirketinde başladı. Şirkette Yatırım ve İş Analitikleri biriminde yöneticilik yaptı (Investment and Business Analytics Manager). 2013 yılından itibaren Çevresel, Sosyal ve Yönetsel (ESG), Etki Hisse, Etki Bono yatırımları ve Tematik yatırımlar konularında küresel bazda çeşitli sorumluluklar aldı. 2019 yılında geçtiği Wellington Londra ofisinde son olarak şirketin sürdürülebilir yatırım ve Net Sıfır vaatlerini portföy ölçeğinde yürürlüğe koyan ekipte İklim Dönüşüm Riskleri (Climate Transition Risk) görevini yürüttü. 2023 yılında Sürdürülebilirlikten Sorumlu Direktör olarak Tacirler Portföy’e katıldı. Sektörde 15+ yıl, Sürdürülebilir Yatırım alanında 10+ yıl tecrübe sahibi.